200 results in search
50 photos
6833 Wildrye Road Lincoln NE 68521
$700,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,982
Days on Market: 30

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
421 Sante Fe Trail Lincoln NE 68521
$243,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,352
Days on Market: 24

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
90 photos
195 N 148th Street Lincoln NE 68527
$1,279,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,026
Days on Market: 60

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
71 photos
1342 Pelican Bay Place Lincoln NE 68528
$1,265,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 4,690
Days on Market: 92

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
61 photos
592 W Lakeshore Drive Lincoln NE 68528
$995,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,809
Days on Market: 7

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
1900 N 129th Street Lincoln NE 68527
$950,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,977
Days on Market: 1

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
6525 Rolling Hills Court Lincoln NE 68512
$924,999
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 5,058
Days on Market: 59

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
609 Pier 1 Lincoln NE 68528
$899,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,210
Days on Market: 15

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
85 photos
2330 SW 47Th Street Lincoln NE 68522
$879,500
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,262
Days on Market: 76

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
82 photos
9631 Toma Road Lincoln NE 68526
$875,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,758
Days on Market: 20

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
9333 Blackwood Avenue Lincoln NE 68526
$845,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,838
Days on Market: 27

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
70 photos
8800 Oakmont Drive Lincoln NE 68526
$795,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,755
Days on Market: 34

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
3540 Tree Line Drive Lincoln NE 68516
$780,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 3,511
Days on Market: 30

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
61 photos
9650 Topher Boulevard Lincoln NE 68526
$769,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,801
Days on Market: 112

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
9014 Whispering Wind Road Lincoln NE 68512
$764,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,402
Days on Market: 14

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
921 S 88th Street Lincoln NE 68520
$755,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,550
Days on Market: 37
Open: 5/24/26 1 PM - 2 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
9440 W O Street Lincoln NE 68528
$750,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 2,286
Days on Market: 73

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
74 photos
8433 Augusta Drive Lincoln NE 68526
$749,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,876
Days on Market: 10

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
74 photos
2727 Shadowbrook Drive Lincoln NE 68516
$743,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,944
Days on Market: 79

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
10600 S 56 Street Lincoln NE 68516
$725,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,714
Days on Market: 34

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
4733 W High Ridge Road Lincoln NE 68522
$715,000
-$14,900
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,829
Days on Market: 27

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
2525 Ridgeline Court Lincoln NE 68512
$699,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,963
Days on Market: 34

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
9930 Paris Court Lincoln NE 68339
$690,000
-$9,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,708
Days on Market: 15

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
61 photos
9360 Whispering Wind Road Lincoln NE 68512
$685,500
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,058
Days on Market: 6

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
6101 Frontier Road Lincoln NE 68516
$685,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,492
Days on Market: 27

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
9725 Modena Court Lincoln NE 68526
$675,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,275
Days on Market: 16
Open: 5/23/26 12 PM - 1:30 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
73 photos
4621 N 176th Street Lincoln NE 68527
$675,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,981
Days on Market: 20

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
9005 Rock River Road Lincoln NE 68520
$675,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,935
Days on Market: 21
Open: 5/21/26 6 PM - 7 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
87 photos
6141 S 97th Street Lincoln NE 68526
$669,950
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,463
Days on Market: 17

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
11051 O Street Lincoln NE 68520
$650,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,120
Days on Market: 37

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment