80 results in search
photos
Rd 775 & Hwy 21 Highway Cozad NE 69130
$1,475,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 103

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
154 acres 523 Avenue Brunswick NE 68720
$1,310,870
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 40

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
TBD 137 Acres Hooper NE 68031
$1,103,200
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 51

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
160 Ac 704 Road Pawnee City NE 68420
$1,040,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 3

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
40.48 Acres Bellevue NE 68123
$775,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 205

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
TBD Oakland Oakland NE 68045
$650,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 599

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
16.1 Acres Moriah Lane Fort Calhoun NE 68023
$395,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 8

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
39748 Meadow Lake Road Valentine NE 69201
$325,000
-$70,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 338

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
TBD Hwy 30 / Co. Rd. 12 Schuyler NE 68661
$225,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 75

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
TBD SE 16th Street Columbus NE 68601
$185,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 533

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
No Situs Highway 8 Highway Pawnee City NE 68420
$149,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 18

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
1826 238 Road Seward NE 68434
$145,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 78

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
7 Bald Eagle Drive Chapman NE 68827
$135,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 61

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
12 Bald Eagle Drive Chapman NE 68827
$135,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 61

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
13 Bald Eagle Drive Chapman NE 68827
$135,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 61

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
14 Bald Eagle Drive Chapman NE 68827
$135,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 61

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
15 Bald Eagle Drive Chapman NE 68827
$135,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 63

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
17 Bald Eagle Drive Chapman NE 68827