6 results in search
41 photos
414 Spring Street Friend NE 68359
$355,000
-$40,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,821
Days on Market: 143

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
2409 Main Avenue Crete NE 68333
$315,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,337
Days on Market: 98

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
1241 Hawthorne Avenue Crete NE 68333
$290,000
-$9,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,036
Days on Market: 15

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
2207 Main Avenue Crete NE 68333
$243,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,242
Days on Market: 29

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
216 W 3rd Street Friend NE 68359
$159,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,666
Days on Market: 1

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
101 Main Street Swanton NE 68445
$78,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 3,044
Days on Market: 31

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment