200 results in search
52 photos
12206 Pintail Drive Papillion NE 68046
$585,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,565
Days on Market: 35

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
98 photos
13268 Bluebird Court Springfield NE 68059
$1,890,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft: 10,142
Days on Market: 78

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
92 photos
12611 Cottonwood Lane Springfield NE 68059
$1,795,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 4,481
Days on Market: 32

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
19970 S 172 Plaza Circle Springfield NE 68059
$1,790,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 5,000
Days on Market: 117

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
87 photos
15521 S 79th Circle Papillion NE 68046
$1,650,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 6,543
Days on Market: 9

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
22102 Hackberry Circle Gretna NE 68028
$1,619,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 5,370
Days on Market: 3

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
83 photos
7191 S 240th Street Gretna NE 68028
$1,450,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 6,627
Days on Market: 50

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
12706 Cottonwood Lane Springfield NE 68059
$1,449,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 4,026
Days on Market: 3

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
70 photos
22718 Angus Road Gretna NE 68154
$1,350,000
-$100,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft: 7,052
Days on Market: 31

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
74 photos
21900 W Angus Road Gretna NE 68028
$1,349,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 5,490
Days on Market: 78

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
87 photos
7657 Saddle Drive Papillion NE 68046
$1,300,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 4,033
Days on Market: 30

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
98 photos
9859 S 98th Circle Papillion NE 68048
$1,100,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 3,896
Days on Market: 29
Open: 5/24/26 1 PM - 3 PM

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
16378 Cheyenne Road Omaha NE 68136
$995,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,909
Days on Market: 1

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
10406 S 118 Street Papillion NE 68046
$980,618
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 4,616
Days on Market: 112

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
photos
22008 Hackberry Circle Gretna NE 68028
$950,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 3,880
Days on Market: 248

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
photos
10506 S 118 Street Papillion NE 68046
$900,941
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 4,193
Days on Market: 93

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
90 photos
10030 S 162nd Street Omaha NE 68136
$899,900
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 4,361
Days on Market: 52

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
1606 Camp Gifford Road Bellevue NE 68005
$896,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,740
Days on Market: 15

Updated 23 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
70 photos
23322 Schram Road Gretna NE 68028
$875,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,839