90 results in search
48 photos
2646 315th Street Missouri Valley IA 51555
$530,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,694
Days on Market: 118

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
66737 560 Street Griswold IA 51553
$975,000
Beds: 4
Baths: 15
Sq Ft: 3,280
Days on Market: 82

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
19337 Shadow Avenue Honey Creek IA 51542
$795,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,916
Days on Market: 22

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
87 photos
36046 Noyes Avenue Hastings IA 51540
$775,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,327
Days on Market: 23

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
1218 900th Street Harlan IA 51537
$715,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 4,730
Days on Market: 238

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
74 photos
11272 270th Street Silver City IA 51571
$695,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,134
Days on Market: 38

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
73 photos
19677 Deer Run Lane Council Bluffs IA 51503
$689,900
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 6,218
Days on Market: 3

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1020 E Valley Street Red Oak IA 51566
$645,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,344
Days on Market: 62

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
74 photos
19305 York Road Missouri Valley IA 51555
$644,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,207
Days on Market: 105

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
2035 355Th Avenue Farragut IA 51639
$629,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 4,080
Days on Market: 17

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
88 photos
2004 136th Lane Pisgah IA 51564
$618,740
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,360
Days on Market: 17

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
111 Shoreline Drive Carter Lake IA 51510
$570,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,946
Days on Market: 83

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
62 lakewood villa Street Council Bluffs IA 51501
$535,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,073
Days on Market: 14

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
52303 229 Street Glenwood IA 51534
$511,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,564
Days on Market: 36

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
3341 Meriwether Lewis Lane Missouri Valley IA 51555
$489,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,624
Days on Market: 14

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
3226 Merrick Place Missouri Valley IA 51555
$485,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,475
Days on Market: 42

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
63190 250th Street Glenwood IA 51534
$475,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,508
Days on Market: 3

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
329 Christy Street Carson IA 51525
$469,000
-$6,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,211
Days on Market: 49

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
3009 Kennsington Trail Missouri Valley IA 51555
$468,300
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,710
Days on Market: 222

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
228 Hubbard Road Council Bluffs IA 51503
$439,900
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,804
Days on Market: 23

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
155 Parkwood Drive Council Bluffs IA 51503
$400,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,745
Days on Market: 41

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
19295 Garner Avenue Council Bluffs IA 51503
$400,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,068
Days on Market: 7

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
1704 165th Trail Mondamin IA 51557
$399,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,154
Days on Market: 1490

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
105 Kingsridge Drive Council Bluffs IA 51503
$392,500
-$6,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,967
Days on Market: 12

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
601 Forest Drive Council Bluffs IA 51503
$389,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,813
Days on Market: 125

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
19378 Mudhollow Road Council Bluffs IA 51503
$389,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,456
Days on Market: 38

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
25142 230th Street Underwood IA 51576
$375,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,056
Days on Market: 89

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
301 Valley Street Glenwood IA 51534
$369,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,689
Days on Market: 3

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
219 Elmwood Drive Council Bluffs IA 51503
$365,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,290
Days on Market: 24

Updated 22 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
photos
122 Rosebud Lane Council Bluffs IA 51503
$355,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,204
Days on Market: 14

Updated 22 Minutes Ago
Zip Code
- 50864
- 51501
- 51503
- 51510
- 51521
- 51525
- 51526
- 51533
- 51534
- 51535
- 51537
- 51540
- 51542
- 51545