42 results in search
19 photos
1220 N 42nd Street Lincoln NE 68503
$280,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,812
Days on Market: 76

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
3131 Dudley Street Lincoln NE 68503
$545,000
Beds: 8
Baths: 6
Sq Ft: 4,224
Days on Market: 23

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
1341 N 45th Street Lincoln NE 68503
$525,000
-$25,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 2,012
Days on Market: 41

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
1250 N 37Th Street Lincoln NE 68503
$425,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,011
Days on Market: 42

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
2242 Orchard Street Lincoln NE 68503
$425,000
Beds: 8
Baths: 4
Sq Ft: 3,456
Days on Market: 1

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
3540-3542 T Street Lincoln NE 68503
$415,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,272
Days on Market: 77

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
1233 N 42nd Street Lincoln NE 68503
$390,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,010
Days on Market: 29

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
121 N 28th Street Lincoln NE 68503
$375,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,194
Days on Market: 9

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
2945 R Street Lincoln NE 68503
$349,900
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,568
Days on Market: 46

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
4135 Holdrege Street Lincoln NE 68503
$349,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 3,322
Days on Market: 20

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
1301 N 38th Street Lincoln NE 68503
$339,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,463
Days on Market: 43

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
3864 Orchard Street Lincoln NE 68503
$325,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,476
Days on Market: 57

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
1105 N 33rd Street Lincoln NE 68503
$315,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,628
Days on Market: 90

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
2726 W Street Lincoln NE 68503
$312,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 1,904
Days on Market: 248

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
3268 Y Street Lincoln NE 68503
$260,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 3,032
Days on Market: 45

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
1535 N 32 Street Lincoln NE 68503
$250,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 1,776
Days on Market: 84

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
3237 R Street Lincoln NE 68503
$249,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,332
Days on Market: 29

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
3097 S Street Lincoln NE 68503
$239,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,392
Days on Market: 43

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
225 N 32nd Street Lincoln NE 68503
$237,777
-$1,223
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,850
Days on Market: 23
Open: 5/24/26 2:30 PM - 4 PM

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
2024 Dudley Street Lincoln NE 68503
$235,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,036
Days on Market: 19

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
3944 Apple Street Lincoln NE 68503
$230,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,392
Days on Market: 27

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
1603 N 23 Street Lincoln NE 68503
$230,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,090
Days on Market: 40

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
3824 Apple Street Lincoln NE 68503
$224,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,238
Days on Market: 2

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
1600 Whittier Street Lincoln NE 68503
$224,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,692
Days on Market: 6

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
3100 Q Street Lincoln NE 68503
$219,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,349
Days on Market: 8

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
3342 W Street Lincoln NE 68503
$215,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,040
Days on Market: 16

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
1920 N 31st Street Lincoln NE 68503
$215,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 968
Days on Market: 8

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
1401 N 33Rd Street Lincoln NE 68503
$210,000
Beds: 6
Baths: 2
Sq Ft: 2,552
Days on Market: 59

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
2819 U Street Lincoln NE 68503
$199,900
-$10,100
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,652
Days on Market: 41

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
2840 Starr Street Lincoln NE 68503
$199,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,900
Days on Market: 65

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment