12 results in search
34 photos
9906 Evans Street Omaha NE 68134
$315,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,963
Days on Market: 15

Updated 27 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
3005 N 95th Street Omaha NE 68134
$310,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,768
Days on Market: 7

Updated 27 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
4116 N 101st Street Omaha NE 68134
$295,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,534
Days on Market: 22

Updated 27 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
9818 Pratt Street Omaha NE 68134
$289,750
-$5,250
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,743
Days on Market: 14
Open: 5/16/26 11 AM - 1 PM

Updated 27 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
9603 Spencer Street Omaha NE 68134
$285,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,655
Days on Market: 28

Updated 27 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
9339 Pratt Circle Omaha NE 68134
$285,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,456
Days on Market: 8

Updated 27 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
10021 Emmet Street Omaha NE 68134
$285,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,570
Days on Market: 2

Updated 27 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
3921 Terrace Drive Omaha NE 68134
$272,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,927
Days on Market: 29

Updated 27 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
9406 Maplewood Boulevard Omaha NE 68134
$265,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,513
Days on Market: 0
Open: 5/15/26 4:30 PM - 6:30 PM,
5/16/26 1 PM - 2:30 PM,
5/17/26 1 PM - 2:30 PM

Updated 27 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
3002 Cottonwood Lane Omaha NE 68134
$250,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,342
Days on Market: 35

Updated 27 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
9481 Spencer Street Omaha NE 68134
$229,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,184
Days on Market: 28

Updated 27 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
9633 Sahler Street Omaha NE 68134
$228,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,613
Days on Market: 14

Updated 27 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment